środa, 7 stycznia 2015

SerialePamiętniki WampirówCztery miesiące po tragicznym wypadku samochodowym, w którym giną rodzice 17-letniej Eleny Gilbert i jej 15-letniego brata Jeremy’ego ciągle próbują poradzić sobie ze smutkiem i iść naprzód. Z początkiem nowego roku szkolnego, Elena i jej przyjaciele są zafascynowani nowym przystojnym i tajemniczym uczniem Stefanem Salvatore. Stefan i Elena natychmiast zwracają na siebie uwagę, Elena nie ma pojęcia, że Stefan jest półtora wiecznym wampirem, starającym się żyć spokojnie wśród ludzi, kiedy jego brat Damon jest uosobieniem przemocy i brutalnego wampira. Teraz ci dwaj wampirzy bracia – jeden dobry, drugi zły – toczą wojnę o duszę Eleny i jej przyjaciół, rodziny i mieszkańców małego miasteczka Mystic Falls, w stanie Virginia.
W kolejnych seriach akcja się rozwija i nie można narzekać na nudę. Gdy jeden wątek dobiegnie końca zaraz zaskakuje nas kolejny. Emitowane są już odcinki 6 sezonu, a nigdy nie było w nich monotonii. Można by było godzinami opowiadać o tym serialu ( mam zamiar poświęcić każdemu z tu opisanych oddzielny post), ale mam dla was jeszcze kilka tak samo dobrych.Teen Wolf - Nastoletni Wilkołak

Scott McCall wiódł spokojne życie, jednak gdy pewnego razu zostaje pogryziony przez wilkołaka, wszystko ulega zmianie. Od teraz lepiej słyszy, jest silniejszy i szybszy. Od tej pory musi nauczyć się także żyć jako wilkołak. W nowej sytuacji pomaga mu się odnaleźć najlepszy przyjaciel, Stiles. Nie mogą pozwolić aby sekret ujrzał światło dzienne.

Natrafiłam na ten serial przez przypadek ( tak na prawdę podobał mi się aktor, ale nie zagłębiajmy się w szczegóły), ale nie żałuję. Zarywałam noce, by obejrzeć kolejny odcinek. Teraz z utęsknieniem wyczekuję kolejnego sezonu.

Pretty Little Liars - Słodkie Kłamczuchy

Rosewood to małe miasteczko – nikt nie podejrzewał, że kryje ono tak wiele tajemnic. Te najgorsze należą do grupy najładniejszej dziewczyny w mieście – Alison. Członkiniami są: Aria, Spencer, Hanna i Emily . Alison, liderka grupy, zniknęła w tajemniczych okolicznościach, a reszta dziewcząt przysięgła, że nigdy nie wyjawią co tak naprawdę się wtedy stało. Sekret miał zacieśnić ich więzi, jednak staje się odwrotnie. Po roku, dziewczyny zaczynają dostawać wiadomości od "A" zawierające informacje, o których wiedziała tylko Alison. jest to tym bardziej przerażające, że pierwszą wiadomość SMS otrzymały w dniu pogrzebu Alison. Ktokolwiek wysyła wiadomości, zdaje się znać wszystkie ich sekrety, prześladuje je i obserwuje każdy ich ruch. Dziewczyny ponownie się zaprzyjaźniają. Jednak czy przyjaźń przetrwa pomimo,że ich mroczne sekrety, które są śmiertelnie niebezpieczne, mogą zostać wydane w każdej chwili?Te trzy seriale zawładnęły moim życie. Gorąco polecam każdy z nich.


                                        Do Zobaczenia :*                                                                                        
6 komentarzy :

 1. Bardzo zaciekawilaś mnie do obejrzenia tych seriali :3
  Bardzo ciekawie piszesz! :3
  PS Ładny szablon!
  Może obserwacja za obserwacje? :* daj znać u mnie na profilu :3
  zapraszam do siebie KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. pytalas o obserwacje, ja już obserwuje i licze na rewanż

  OdpowiedzUsuń
 3. zaciekawiłaś mnie do obejrzenia tych filmów
  obserwujemy?
  http://paolciapolcia16.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz dobry gust co do seriali ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne seriale !

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka