piątek, 11 września 2015

You can touch the sky!


If you want, you can touch the sky!


Znasz to uczucie, gdy bardzo mocno czegoś chcesz, ale droga do celu w pewnym momencie się urwała?
Znasz to uczucie, gdy myślisz że nic już ci nie wyjdzie i nie warto próbować?
Znasz to uczucie, gdy nie masz sił, żeby się podnieś po upadku?

Każdy z nas je zna. Jedni przeżywają takie chwile częściej, inni rzadziej. Każdy przechodzi chwile załamania z różnego rodzaju powodów. Jedne są błahe inne nie. Ale czy to oznacza, że mamy się zatrzymać i przestać się starać, by osiągnąć cel? Nie!


Uczymy się na błędach, a każda porażka powinna być dla nas lekcją. Nie możemy tracić zbyt wiele czasu na podniesienie, bo im dłużej pozostajemy w miejscu, tym większe szanse mamy na rozczarowanie. Dlatego po każdym upadku powinniśmy myśleć o tym, żeby wstać i ruszyć dalej, a nie użala się nad sobą.
Są dni, że każdy z nas potrzebuje dostać kopniaka w tyłek, żeby się zebrać w sobie i ruszyć dalej. Zostawić to co złe i niewygodne za sobą i żyć tym co dobre i radosne.mierz wysoko, albo nawet jeszcze wyżej 

"Możemy użalać się nad sobą i opłakiwać to, co straciliśmy albo możemy wykorzystać porażki i stratę jako bodziec do rozwoju. Ostateczny wybór zawsze należy do nas. Możemy być ofiarami sytuacji oraz okoliczności lub panami własnego losu, jednak nie popełniajmy błędu: nie możemy być i tym i tym."


To moja najtrudniejsza podróż.
To życie jest najtrudniejszą podróżąJeśli chcesz możesz stać się najlepszym tancerzem. Wystarczy tylko, że zepniesz pośladki i zaczniesz trenować. 
Możesz zostać profesjonalnym fotografem. Musisz tylko usiąść i zrobić milion zdjęć, pobawić się ustawieniami, światłem, perspektywą. Zajmie ci to dużo czasu, ale milion pierwsze zdjęcie będzie idealne. Możesz mi wierzy na słowo!

Za przykład możemy wziąć też znanego na całym świecie Amancia Ortegę, człowieka który stworzył Zarę. Kiedyś młody, biedny krawiec, a teraz bogaty biznesmen, którego ubrania znają wszyscy. Wystarczyło mu tylko trochę pomysłu na siebie i swoje życie, oraz determinacja. Ciągle dążył do perfekcji i dalej to robi. Nie osiada na laurach i cały czas dopracowuje każdy szczegół.

8 komentarzy :

 1. Cudowne zdjęcia ♥
  Poklikasz w linki u mnie? ;)
  http://ysiakova.blogspot.com/2015/09/wspopraca-z-cndirect.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Omg ! �� ale super post !

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś cudowna! Kocham twoje posty !��

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteś cudowna ! Dzięki ze za każdym razem do mnie trafiasz ;)) ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia! *.*

  OdpowiedzUsuń
 6. Super ze tak się starasz nad każdym postem.. to widać . Kocham cie Olu ♡

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za ten post ! ♡

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny post ! Z reszta jak wszystkie ^^
  Ale ten na prawdę do mnie przemówił i dał mi nadzieję że też mogę w życiu cos osiągnąć, będąc zwykłym szarym człowiekiem , w końcu od tego sie zaczyna :))

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka