piątek, 25 grudnia 2015

Must see 4 X-MAS !

Święta to czas, który spędzamy z rodziną i bliskimi. Śmiejemy się i opowiadamy historie. W tym całym zgiełku są także miejsca na filmy. Oto moja lista trzech filmów, które muszę obejrzeć w każde święta.

1. Kevin sam w domu 


Podczas świąt to już tradycja. Święta bez Kevina to nie święta. Mimo, że ogląda go już po raz milionowy, to i tak się śmiejemy i wczuwamy w fabułę filmu.
Opowiada on historię Kevina, który przez przypadek zostaje sam w domu na święta. W tym czasie dom rodzinny nawiedza dwóch włamywaczy, którzy nie mogą sobie poradzić z małym chłopcem.
Produkcja dotarła do Polski w 1992 roku i została, aż do teraz. Ci, którzy mają już dość tej historii zawsze mogą skusić się na "Kevin sam w Nowym Jorku"


2.  Holiday


To film o poszukiwaniu miłości. Dwie kobiety mieszkające 4000 kilometrów od siebie przeżywają podobną sytuację. Są zakochane w mężczyznach, ale ich miłość jest nieodwzajemniona. Jeden z nich jest zaręczony, a drugi zdradza partnerkę. Kobiety mimo tego, że nigdy się nie spotkały zamieniają się domami na jakiś czas. Wkrótce po przybyciu na miejsce przeznaczenia obie kobiety odnajdują to czego się najmniej spodziewały. Romans.
Wielkim plusem tego filmu jest obsada. Osobiście uwielbiam Cameron Diaz i wszystkie filmy, w których gra.


3. Dwanaście choinek


Cheri walczy o przetrwanie biblioteki, którą Tony, właściciel nieruchomości chce wyburzyć. Dziewczyna organizuje konkurs na najpiękniejszą choinkę i stara się wszelkimi sposobami przekonać mężczyznę, by zmienił swoje plany. Jest to dla niej trudny orzech do zgryzienia, ale mimo to za wszelką cenę chce zmobilizować mieszkańców do walki o bibliotekę.


Na koniec życzę wam wesołych świąt i do zobaczenia w kolejnym poście.

xoxo

2 komentarze :

 1. No i już o świętach :) .
  Obserwujemy ? :)
  http://bedifferent-ania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny post :)
  Zyskujesz nową obserwatorkę ;)
  W wolnej chwili zapraszam do mnie :) Jeśli Ci się spodoba, możesz zostać dłużej :)
  http://klaudjaaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka