środa, 2 marca 2016

Healthy Food!


Zdrowy tryb życia zawładnął internetem! Gdzie tylko wejdziemy widzimy zdrowe przekąski, motywacje do ćwiczeń i treningowe ubrania. Widząc wszędzie te zdjęcia i informacje człowiek przekonuje się, że jednak zdrowie jest ważne.
Z racji tego mam dla was pomysł na trzy bardzo proste w przygotowaniu i bardzo dobre koktajle. Są one idealne na drugie śniadania. Nie ma problemu, żeby zabrać je ze sobą do szkoły czy do pracy. Nie potrzebujemy również zbyt dużo czasu, żeby je zjeść. Jest to więc idealna przekąska dla zapracowanych i niemających na nic czasu.

Do przygotowania w rzeczywistości wystarczą tylko trzy kroki:
1. Włożyć wszystkie składniki do miksera
2. Zmiksować
3. Wlać gotowy smoothie do szklanki

Proste prawda? Zajmuje to kilka minut, a daje kopa energetycznego na cały poranek. 90% mieszkańców Ameryki nie dostarcza swojemu organizmowi dziennej porcji owoców i warzyw. Dlatego Hethy Smoothies stały się u niech tak bardzo popularne.
Dobrą rzeczą w koktajlach jest to, że nigdy się nam nie znudzą. Dlaczego? Bo możemy je dowolnie modyfikować. Zamieniać kiwi na gruszkę, jogurt na mleko. Wszystko na co tylko macie ochotę.
Dużym zdziwieniem było dla mnie połączenie szpinaku i banana. Pierwsza myśl: Matko, jak ja to wypiję. Ale moje przeczucie okazało się całkowicie mylne. Koktajl jest przepyszny. Sama dodaję do niego czasami pietruszki.
xoxo

2 komentarze :

  1. znałam pierwszy przepis, reszty nie, ale na pewno skorzystam! :)
    http://berry-lifestyle.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Kocham pierwszy przepis. Muszę spróbować reszty :3

    milkaoreoo.blogspot.com ♥klik♥

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka